>
Paint Zoom Boya Tabancası

«Paint Zoom» Elektrikli Boya Tabancası

ÜCRETSİZ KARGO
ORJİNAL ÜRÜN - İTHAL - AYNI GÜN KARGO
Rulolara, fırçalara, devrilen boya kutularına, farklı tonlamalara, sıçramalara, damlamalara ve boya işinin insanın aklına getirebileceği her türlü karmaşaya son!
Artık Paint Zoom Power Sprayer ile işinin ehli bir boya ustası gibi çalışabilirsiniz. Paint Zoom sprey ile yalnızca birkaç dakikada her türlü yeri dikkat çekici bir havaya büründürebilirsiniz. Ve en iyi tarafı da, Paint Zoom ile bunu isteyen herkesin kolaylıkla yapabilmesi. Tek yapmanız gereken Paint Zoom''un tetiğine basmak.

Teslimatta Ödeme Garantili

Paint Zoom Boya Tabancası

Garanti!

Paint Zoom Boya Tabancası

Orijinal Paint Zoom!

Paint Zoom Boya Tabancası

Paint Zoom Boya Tabancası
3 sprey ayarı: dikey, yatay, dairesel
Paint Zoom Boya Tabancası
Her türlü boyayla kullanılabilir
Paint Zoom Boya Tabancası
Hızlı ve kusursuz tonlama
Paint Zoom Boya Tabancası
Kullanımı kolay, herkes tarafından aynı kolaylıkla kullanılabilir

Paint Zoom Boyama Makinesi İle Kolay ve Profesyonel Boya Tabancası

Paint Zoom ÖzellikleriEvinizin tüm duvarlarını kolay, hızlı ve etkili bir biçimde yenileyebilirsiniz!

Su bazlı boyalar · Su bazlı vernik · Vernik (seyreltilmemiş) · Koruyucu boyalar · Ahşap yüzeyler için kaplama boyaları · Beyazlatıcılar · Parlatıcılar · Dezenfektanlar

· Gerilim : 230-240V, 50 Hz · Güç tüketimi : 650 W · Püskürtme çıkışı : 105 W · Boya haznesi : 800 ml · Hortum uzunluğu : 1.5 m · Motor hızı : 32.000 devir / dk · Motor ağırlığı : 1.9 kg

· Her türlü boyayla kullanılabilir · Sıçrama, damlama olmaz · 3 sprey ayarı: dikey, yatay, dairesel · Aşırı ölçüde hafif · Çok yönlü kullanım · Temizlenmesi kolay · İç ve dış ortamlarda aynı rahatlıkla kullanılabilir.


Boya tabancası nasıl çalışır?

Boya püskürtücü Paint Zoom, boya veya renklendirici madde ile doldurulan özel bir kabın yanı sıra boyayı hortum boyunca dağıtmaya ve herhangi bir yüzeyi boyamaya yardımcı olan güçlü bir 650W motor ile donatılmıştır.

Bu, taşınabilir bir boyama spreyidir, bu da işinizi kolaylaştırır ve daha eğlenceli ve ilginç hale getirir. Boya püskürtücüsünü her türlü boya ile kullanabilirsiniz, kitinde bir boya seçme sorunu ile yüzleşmeyeceğiniz bir viskozite metre gelir.

Paint Zoom'u kullanmak, hem evinizin içinde hem de dışında boya yapmak için en kolay yol. Fırça veya rulo değil, dahili bir püskürtücünün yardımı ile bu püskürtme tabancası, işinizi daha kolay ve hızlı hale getirecektir. Başlamak için tankı doldurun ve tetik koluna bastırın ve boya püskürtücüsü sizin için tüm zor işi yapar.


Paint Zoom Boya Tabancası

Paint Zoom'u hem evinizde hem dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz!

Boya püskürtme tabancası evrenseldir ve mesleki beceri gerektirmez. Bunu daha önce hiç yapmamış bir kişi bile kolayca baş edebilir. Paint zoom yardımıyla, evin duvarlarını veya bahçe çitlerini kolayca boyayabilirsiniz.

Tuğla, beton, paneller, sıva, ahşap, düz duvarlar, duvar köşeleri ve daha pek çok yüzeyde Paint Zoom boya püskürtücüsünü kullanabilirsiniz. Püskürtme tabancası sert yüzeyin tüm alanlarını doldurur ve boya tasarrufu sağlar ve düzgün ve eşit şekilde dağıtır.


Paint Zoom Boya Tabancası

Boyadan ve zamandan tasarruf edin!

Dengeli boya püskürtme, tüm yüzeye ekonomik olarak püskürterek % 50'ye varan oranda tasarruf etmenizi sağlar! Buna ek olarak, en zor yerleri bile boyamanıza izin veren püskürtme modlarının farklı ayarlamaları da var.

Hafif ve taşınabilir olduğundan, evinizdeki her şeyi çok daha kolay ve pratik bir şekilde, çok fazla çaba sarf etmeden ve kol kaslarınızı normalde rulo veya fırça kullandığınızda olduğundaki gibi zorlamadan boyayabilirsiniz.


Paint Zoom Boya Tabancası

Tam set!

Ayrıntılı kullanma talimatları, viskozite ölçeri, taşıma kayışı ve bir temizleme cihazı ile birlikte tam bir set olarak Paint Zoom boya tabancasını alırsınız.


Müşterilerimizin geribildirimleri


Paint Zoom Boya Tabancası
İTHAL ORJİNAL ÜRÜN - AYNI GÜN KARGO
HEMEN ŞİMDİ SİPARİŞ VERİN TESLİM ALDIĞINIZDA GÜVENLE ÖDEYİN
aint Zoom ile evinize taze ve modern bir görünüm kazandırabilir, zarar görmüş ya da yıpranmış mobilyalarınızı yenileyebilir, biblo ve antikaları yeniden hayata döndürebilirsiniz. Ve hem çalışma süresini hem de masrafınızı yarı yarıya azaltan, pratik bir sistemle. Fırçalardan, rulolardan, kutulardan kurtulup Paint Zoom''un kolay dünyasına geçin.
paint zoom boya makinası pratik boya tabancası 4'in 1 boya püskürtme cihazı hızlı etkili makina paint zoom boya tabancası, paint zoom multi all inone boya makinası, paint zoom all in one boya tabancası, paint zoom elektrikli boya tabancası, paint zoom multi all in one boya makinası - 6 fonksiyonlu paint zoom boya makinası, paint zoom püskürtmeli boya tabancası, relax paint zoom boya tabancası, paint zoom multi all in one boya makinası + 6 fonksiyon paint zoom multi all in one boya tabancası