DAMLATMAYAN BOYA RULO SETİ PAINT ROLLER
Paint Roller tek başına işleyebilen ve damlatmayan boya rulosu yapabileceğiniz pratik bir boya rulosudur. Paint Roller Brush Herkesin yapabileceği kadar pratiktir.
Paint Roller Daldırma, damlatma, saçılmaya son! Kısa zamanda zorlanmadan, yorulmadan boyama yapın! Daha fazla duvarı daha rahat ve daha kısa sürede boyayın!
Paint Roller boyayı eşit olarak dağıtmayı sağlayan bir iç deposu mevcuttur. Paint Roller Damlatmayan Boya Rulosu Set, Kullanımı çok kolaydır.
Boyayı eşit olarak dağıtmayı sağlayan bir iç deposu mevcuttur. Klasik boya merdanelerinin aksine, damlatma problemlerini ortadan kaldırır. Yüksek yerleri de rahatlıkla boyayabilirsiniz. Temizlemesi, kullanımı çok kolaydır. Rulo fırçası üstün kaliteli yün malzemeden, sapları kaliteli plastikten üretilmiştir.
Yapmanız gereken tek şey merdaneyi açmak ve boyayı doldurmak. Bu basit işlemin ardından boyamaya hazırsınız!

Boyayı eşit olarak dağıtmayı sağlayan bir iç deposu mevcuttur. Rulo fırçası üstün kaliteli yün malzemeden, sapları kaliteli plastikten üretilmiştir.
İNDİRİMİN KALAN SÜRESİ

KALAN STOK

ÜRÜN

78


Teslimat Şartları | İade Şartları | Gizlilik Sözleşmesi | İletişim

paint roller damlatmayan duvar boya rulosu boyama seti pratik kullanımlı badana boya fırça rulo seti, paint and roller set paint roller, damlatmayan boya rulosu, damlatmayan duvar boya rulosu, paint roller pro, paint roller boya rulosu, paint roller boya seti, paint roller brush, paint roller boyama rulosu, paint roller brush set paint roller pro, paint roller damlatmayan boya, paint roller fiyat, paint roller türkiye, paint roller kolay duvar boyama seti, paint roller kullanımı, paint roller nerede satılır, paint roller rulo, paint roller tavan boyama paint roller damlatmayan boya rulosu, duvar boyama fırçası seti, paint roller damlatmayan duvar boya rulosu, paint roller pro, paint roller damlatmayan boya, paint roller fiyat, paint roller türkiye, paint roller kolay duvar boyama seti,