En yeni 3D masaj teknolojisi, daha derin bir masaj deneyimi için masaj toplarını içeriye ve dışarıya doğru hareket ettirerek gerçekleştirir.

Titreşimli masaj sistemiyle masaj uygulanan bölgedeki kan dolaşımını artırır, yorgunluğu giderir ve ağrıların hafiflemesini sağlar.

Esnek kullanım imkanı sunar, sırt, bel, bacak ya da ayak gibi vücudunuzun farklı bölgeleri için kullanılabilecek bir masaj aletidir.

Otomatik çalışma düzeneğiyle pratik kullanım sunar, çalışması için üzerine yaslanmanız yada baskı uygulamanız yeterlidir, baskıyı bıraktığınızda çalışmayı durduracaktır.

Özellikle oturarak çalışan ve sürekli baş ve boyun ağrısından şikayet edenler için ideal bir masaj yastığıdır. Otururken boyun bölümünüzün arka kısmına yerleştirin
ve sağlıklı masajla rahatlığın keyfini yaşayın.

  • Sıkı kaslarınızı gevşeterek rahatlamanıza yardımcı olur
  • Kan dolaşımını hızlandırır
  • Sırt ve boyun bölgesi dışında çoklu kullanım sağlar
  • Ağrılarınızın azalmasını sağlar
  • 3D Titreşimli masaj teknolojisine sahiptir
  • Sıcaklık ayarı sayesinde kaslarınızı daha fazla yumuşatarak profesyonel masaj deneyimi sağlar.
  • Taşıması kolay olduğundan dilediğiniz yerde kullanım imkanı sunar.
araba masaj yastığı, masaj minderi araba, elektrikli masaj yastığı, shiatsu masaj yastığı, masaj yapan minder, masaj minderi, shiatsu masaj minderi en ucuz, shiatsu masaj minderi (tam yoğurma ve ovma), yağuşmalı masaj minderi, ovmalı masaj minderi, ısıtmalı masaj minderi, masaj minderi tavsiye, ayak masaj yastığı, ense yastığı, boyun masaj yastığı, yağuşmalı masaj minderi, ovmalı masaj minderi, ısıtmalı masaj minderi, masaj minderi en iyi, masaj fonksiyonlu boyun yastığı, masaj koltuk minderi, masaj masası yastığı, masaj minderi nerede satilir, masaj minderi tavsiye, ayak masaj yastığı, ense yastığı, boyun masaj yastığı