Taşınabilir Hava Kompresörü

Analog göstergeli, taşınabilir hava kompresörü, hızlı ve pratik pompa. Hemen Sipariş
Ver
Air Dragon Hava Kompresörü
Air Dragon Hava Kompresörü
Air Dragon Taşınabilir Hava Kompresörü

Artık eski moda pompalar kullanmayın veya ağzınızı kullanıp nefesini boşa harcamayın. Bu kullanışlı kompresör, bisiklet lastiklerini, topları, hava yataklarını, çocuk havuzlarını, şamandıraları ve daha fazlasını şişirmek için harika bir üründür.

Lastiğinizin patlamasının sizi yavaşlatmasına izin vermeyin! Air Dragon taşınabilir hava kompresörü, şarj ve pil gerektirmeden, aracınızın 12-volt çıkışı ile çalışır ve hemen yola devam etmenize imkan tanır.

Air Dragonda, okunması kolay bir analog basınç göstergesi vardır. Artık, basıncınızı el tipi bir gösterge ile kontrol etmek için şişirmeyi bırakmak zorunda değilsiniz. Sadece Air Dragon ekranındaki gerekli psi seviyesine gelene kadar şişirmeye devam edin. Gerekli basınca ulaştığınızda şişirmeyi durdurur.

14 feet güç kablosu tüm lastiklerinize kolayca ulaşır

Taşınabilir hava kompresörü pil gerektirmez, çakmaklık girişiyle çalışır. Sadece 3 kolay adımda arabanızın lastiklerini doldurmanızı sağlar.

 

 

 


Air Dragon Hava Kompresörü

Hemen Sipariş
Ver
Air Dragon Hakkında


 • Aracınızın 12 volt çıkışına takın, lastiğinizin kaç psi olması gerektiğini kontrol edin ve analog göstergesinden kompresörü istediğiniz uygun basınca ayarlayın, lastiklerinizi doldurmak için tetiği çekin. İşlem tamamlandığında otomatik durdurma özelliği devreye girecektir.

 

 • Ayrıca ürünün paketinden çıkacak farklı uçlarla, şişme yatakları, havuz oyuncakları ve havalı minder gibi şişirilmesi zor eşyalarınızı da pratik ve hızlı bir şekilde şişirebilirsiniz

 

 • Hafif olması klasik kompresörlere göre çok daha kulanışlı ve etkili, sanayi tipi profesyonel kompresörlere kıyasla çok daha ekonomik ve hızlı ulaşılabilirdir.

 

 • Siz de bu ürüne Kapıda Ödeme guvencesiyle avantajlı fiyatlarla sahip olabilir, memnun kalmadığınız takdirde 14 gün içinde koşulsuz bir şekilde iade edebilirsiniz.

 

 


Air Dragon Hava Kompresörü
 • Air Dragon Hava Kompresörü Araçlarda
 • Air Dragon Hava Kompresörü Motorsikletlerde
 • Air Dragon Hava Kompresörü Bisikletlerde
 • Air Dragon Hava Kompresörü Şişme Yataklarda
 • Air Dragon Hava Kompresörü Eski Yöntemleri Bırakın
 • Air Dragon Hava Kompresörü Karmaşalarla Uğraşmayın
 • Air Dragon Hava Kompresörü Analog Ekran
 • Air Dragon Hava Kompresörü Çakmaklık Girişi
Hemen Sipariş
Ver
PRATİK

Hafif ve uzun kablosu sayesinde hızlı bir şekilde ihtiyacınızı karşılar.

YORMAZ

İstasyon aramakla, ağır ve kirli hortumlarla, lastik köpüğü gibi eski yöntemlerle uğraştırmak zorunda kalmazsınız.

FARKLI UÇLAR

Farklı uçlar ile bisiklet, top, lastik, şişme yatak, balon, şişme oyuncakları şişirebilirsiniz..

ANALOG EKRANAnalog ekran sayesinde ihtiyacınız olan psi seviyesine gelene kadar şişirmeye devam edebilirsiniz.
PİLSİZDİR

Direk aracınızın çakmaklık girişine bağlayarak çalıştırabilirsiniz. Herhangi bir pil ya da bataryaya ihtiyaç duymazsınız..

HER ARAÇTAStandart 12V Çakmaklık girişi sayesinde her araçta kullanabilirsiniz.. .
Paket İçeriği
1 Adet Air Dragon Kompresör

1 Adet Araba Güç Kablosu
1 Adet Basınç Hortum
1 Adet Top Adaptör Pimi
1 Adet Balon Adaptör Pimi


Oto Lastik Kompresör
ÜCRETSİZ KARGO
KAPIDA ÖDEME
Hava Kompresörü
ORJİNAL ÜRÜN
NAKİT ÖDEME
Güvenli Sipariş Formunuz Sizden istenilen bilgileri lütfen doğru girdiğinizden emin olunuz.
Sözleşme

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MADDE 1- TARAFLAR

1.1- SATICI:

Ünvanı :
Adresi : 
Telefon :{_02222_}
E-mail:{[email protected]

1.2- ALICI:

Adı/Soyadı/Ünvanı : {_aliciad_} {_alicisoyad_} 
Adresi:{_teslimatadresi_}
Telefon:{_alicitelefon_}
E-mail:{_alicimail_}
Tc No:{_tcid_}

MADDE 2- KONU

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI'nın SATICI'ya ait {_siteadi_} internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. 

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN 

Tarih :{_tarih_} {_urunbilgileri_} Kargo Tutarı : {_kargo_} Ürünlerin cinsi ve türü,miktarı,marka/modeli rengi satış bedeli yukarıda belirtildiği gibidir. Ödeme şekli: {_odemesekli_} Teslimat adresi: {_teslimatadresi_} {_odemetablosu_}

MADDE 4- GENEL HÜKÜMLER

4.1- ALICI, {_siteadi_} internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. 
4.2- Sözleşme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir. 
4.3- Sözleşme konusu ürün, ALICI'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesininden SATICI sorumlu tutulamaz.
4.4- SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım klavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur. 
4.5- Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının SATICI'ya ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI'nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir. 
4.6- Ürünün tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, ALICI'nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde SATICI'ya gönderilmesi zorunludur. Bu takdirde nakliye giderleri ALICI'ya aittir. 
4.7- SATICI mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakten ve defaten ödenir. 
4.8- Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin arızalı veya bozuk olanlar, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için SATICI'ya gönderilebilir, bu takdirde kargo giderleri SATICI tarafından karşılanacaktır. 

MADDE 5- CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır. 

MADDE 6- CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER 

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.  -Taşınabilir Bilgisayar (Orijinal işletim sitemi kurulduktan sonra iade alınmayacaktır.)  -Her türlü yazılım ve programlar  -DVD, VCD, CD ve kasetler  -Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)  -Hür türlü kozmetik ürünleri  -Telefon kontör siparişleri 

MADDE 7- YETKİLİ MAHKEME

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI'nın veya SATICI'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. 
Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır. 
SATICI 
{_00_}
ALICI
{_aliciad_} {_alicisoyad_}

Gizlilik ve Mesafeli Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum