Erkek Atlet Korsesi giyildiği andan itibaren, kıyafetlerinizin altında vücudunuzu toparlayarak fit bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacak bir üründür.

Atlet Görümünde Tasarlandığından
Korse Giydiğiniz Belli Olmaz!

Giydiğiniz kıyafetlerin altında göğüs ve karın bölgesini toparlayarak kıyafetlerinizi üzerinizde daha şık bir şekilde taşımanıza yardım eder.

Mikrofiber kumaştan üretilen Atlet Korse esnek yapısı sayesinde giydiğinizde sizi rahatsız etmeyecek ve gün boyunca gömleğinizin yada tişörtünüzün altında normal atletten farklı görünmeyecek.

Esnek Yapısı Sayesinde
Vücudunuzu Saracak!

İçindeki Mikrofiber ve Elastan kumaş sayesinde Atlet korse vücudunuzu saracak ve size gün içinde rahatlığını hissettirecek.

Slim N Lift korse dar değildir ve kan dolaşımınızı olumsuz etkilemez. Kıyafetlerinizin altına rahatlıkla giyebilir ve rahatsızlık hissetmeden tüm günü geçirebilirsiniz. Üstelik normal atletlere göre ince kumaşı sayesinde vücudunuzun nefes almasını sağlar ve sizi bunaltmaz.

%100 Türk İşçiliği

Atlet Korse, Türk işçiliği ile üretilmektedir, Kesinlikle Çin’den getirilmiş kalitesiz ürünlerle karıştırmayınız!

Atlet korseler Türk el emeği ve Türk işçiliği ile kaliteli ipliğin işlenmesiyle üretilmektedir. Uzak doğu üretimi kalitesiz malzemeden üretilmiş ürünlerle lütfen karıştırmayınız.

Beden Seçimi Nasıl Yapılır?

Slim’n lift atlet şeklinde erkek göbek korsesi beden seçimi göbek çevresi ölçüsüne göre belirlenir. Metre yada mezura ile göbek çevresi ölçülür, çıkan sonuç ve ölçü ne kadar ise one göre slim’n lift korsenin beden seçimi yapılır.

Beden seçimi konusunda müşteri temsilcilerimize telefonda mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri dışında ise sayfanın alt kısmında bulunan banttaki formu doldurun ve “Beni Arayın” butonuna tıklayarak bize mesaj atın. Kısa süre içerisinde müşteri temsilcilerimiz size geri dönüş yapacaktır.

Bunu biliyor musunuz?

Atlet korsenin yapısı diğer atletlerden oldukça farklıdır, daha sık bir dokuya sahiptir.

Bu nedenle atlet korseyi giyerken ayaklarınızdan geçirerek giyerseniz eğer vücudunuza daha rahat oturacak ve daha rahat giyeceksiniz.

Slim And Lift zayıflama atleti Erkeklere Özel Karın ve Sırt Destekli
Slim And Lift zayıflama atletir
ile artık fazla kilolar
sorun olmaktan çıkıyo
Erkek Atlet Korse Erkek Atlet Korsesi giyildiği andan itibaren, kıyafetlerinizin altında vücudunuzu toparlayarak fit bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacak bir üründür.
Alışveriş İşlemleri
Yardımamı ihtiyacınız var,
WhatsApp Sipariş
erkek korse atlet sipariş